رنگ پودری رولکم Harlequin

در انبار: 12
Array
قیمت فروش با تخفیف ویژه
28,000 تومان

اطلاعات محصول

نوع: رنگ پودری - محلول در آب، روغن و الکل
برند: رولکم - ROLKEM
اندازه: 10 میلی
رنگ: سبز هارلکوئین - Harlequin


چاپایمیل

یکی دیگر از برندهای شناخته شده و بسیار با کیفیت رنگ های خوراکی، برند رولکم و یا همان رنگهای پودری رولکم می باشد. رولکم با تنوع رنگی بیش از 140 طیف رنگی در زمره تولیدکنندگان برتر جهان قرار دارد. از شاخصه های این برند حلال بودن رنگهای آن در آب، الکل و روغن میباشد. رنگ پودری طلایی رولکم جزو معدود رنگهای پودری است که خوراکی است و مورد تایید اف دی ای، سازمان جهانی غذا و دارو است و از آن میتوان در تزیین انواع گلهای شکری، انواع شیرینی و دسر استفاده نمود.
طبق کاتالوگ و کالیته رنگی ارائه شده از طرف شرکت گلدن خلیفه، رنگهای خوراکی رولکم در رنگها و تونالیته های زیر در ایران عرضه شده اند:یکی دیگر از رنگهای جذاب و متفاوت برند رولکم، رنگهای شب نما یا بلک لایت میباشد.  رنگهای پودری رولکم در کل حلال در آب، روغن و الکل هستند و یکی از نقاط قوت این سری از رنگها میباشد که خود را از برندهای دیگر متمایز مینماید. به جرات میتوان اذعان نمود که تنها تولید کننده رنگهای خوراکی بلک لایت در جهان، رولکم میباشد.رنگهای پودری رولکم را در حالت کلی می توان به چهار بخش کلی تقسیم نمود:
*رنگهای ساده
*رنگهای بلک لایت یا شب نما
*رنگهای متالیک
*رنگهای الکلیل


تمام رنگهای ارائه شده توسط برند رولکم خوراکی می باشند و مصرف کنندگان باید با رعایت نکات بهداشتی و دوز مصرفی از آن استفاده نمایند. در حالت کلی مشخصات و موارد مصرف رنگهای خوراکی رولکم به شرح زیر میباشد:

1-رنگهای خوراکی رولکم محلول در آب، الکل و روغن می باشند و مصرف کننده می تواند رنگ پودری مورد نظر را مستقیما بدون هیچ گونه رقیق کننده ای در رنگ آمیزی شکلات استفاده نماید.

2-رنگ پودری طلایی رولکم جزو معدود رنگهای طلایی در صنعت قنادی است که خوراکیست.

3-رنگهای به اصطلاح شب نمای رولکم، زیر اشعه ماوراء بنفش (Blacklight) جلای خاص خود را دارند و قابل رویت میباشند. 

4-مصرف کننده می تواند رنگهای پودری رولکم را در رنگ آمیزی انواع خمیر فوندانت، خامه، آیسینگ،نوشیدنی، باترکریم، شکلات، ایزومالت و همچنین جهت رنگ آمیزی انواع گلهای شکری استفاده نماید.


در ویدیو های زیر نمونه موارد مصرف رنگهای پودری رولکم را مشاهده می کنید:

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.
کلیه حقوق وب سایت متعلق به کیک کالا می باشد. CakeKala.ir